Hobby DIY Hobby DIY

Завантажте інструкцію до свого проекту

Ручний монтажний інструмент
Інструкції до інструменту

Геошурупи


Компанія BAYO.S пропонує рішення для фундаменту у всіх сферах будівництва, починаючи з житлових проектів і до великомасштабних виробничих споруд. Інноваційні геошурупи усувають необхідність в бетоні і дозволяють побудувати фундамент за лічильні хвилини, забезпечуючи можливість миттєвих несучих навантажень.

Чому вироби компанії Bayo.s?

Унікальне штикове з'єднання дозволяє налаштувати конструкцію геошурупа за призначенням для будь-якого ґрунту та умов ландшафту.

Інструкції

Інструкція
Встановлення

Зв'яжіться
з дистриб'ютором

Завантажте інструкцію до свого проекту

Ручний монтажний інструмент
Інструкції до інструменту

Переваги


Будуйте міцний фундамент швидко й легко.

З геошурупами BAYO.S часу витрачається досить мало.

Геошурупи зберігають час і полегшують роботу.Щоб закласти фундамент споруди, достатньо встановити геошурупи в ґрунт в точно визначених і відмічених заздалегідь місцях.

Якість за вигідною ціною.

Геошурупи BAYO.S зручніші, ніж бетон. Вони дозволяють закласти фундамент з якісних деталей, вироблених з міцної сталі.

Це означає, що ви отримуєте додаткові гроші й час для себе і своєї родини.Це безцінно!

Не треба більше копати і бетонувати.

Не треба більше стомливо копати ями, видаляти купи ґрунту, замішувати бетон, сидіти і чекати, поки він затвердіє. Тепер це можна зробити набагато легше.Металевий наконечник геошурупа проникає навіть в кам'янистий ґрунт, а різьблення допомагає йому дістатися безпосередньо до місця.

Геошурупи відразу піддавати навантаженню, що дозволяє швидко побачити результати своєї праці. Просто визначте і відмітьте місця, встановіть геошурупи і починайте будувати нову огорожу, теплицю, навіс в саду, гойдалку для дітей...

Нешкідливо для довкілля

Геошурупи BAYO.S – чиста альтернатива традиційним роботам з улаштування бетонного фундаменту..

Геошурупи легко використовувати, починаючи з необхідної підготовки майданчика до їх встановлення.

Галерея проектів

Огорожа

Компанія BAYO.S пропонує широкий спектр рішень з будування фундаментів для всіх типів огорожі.
Наступні можливості використання ідеально підходять для тимчасових об'єктів, важкодоступних місць і місць з нестійким ґрунтом.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Тераси

Будівництво тераси з розрахунком на легкість і довготривалу стійкість. Запобігаючи гниттю опори і здуттю ґрунту при замерзанні, геошурупи компанії BAYO.S являються ідеальним вибором для будь-якого типу тераси.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Парасольки / Опори для натягування білизняного мотузка

Вироби компанії BAYO.S – ідеальне рішення навіть для тимчасових об'єктів або реконструкцій. Ви вирішили перемістити опори для натягування білизняного мотузка або обладнання дитячого ігрового майданчику? Просто вийміть геошурупи і встановіть їх у бажаному місці.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Обладнання ігрового майданчику

Міцна, екологічна фундаментна основа, що швидко встановлюється, підходить для всіх типів ігрових майданчиків на відкритому повітрі. Процес є повністю оборотним, що ідеально підходить як для тимчасових, так і для постійних споруд. Додатковий низький вплив на навколишнє середовище робить геошурупи ідеальною фундаментною основою для довкілля.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Навіси і теплиця

Отримайте новий простір. Постійні або тимчасові опори під основу невеликих споруд для зберігання. Завдяки своїй адаптивній конструкції геошурупи забезпечують надійне кріплення у неймовірних місцях. Від води до перепадів висот, асфальту або полів для гри в гольф.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Пергола

Не треба більше стомливо копати ями, видаляти купи ґрунту, замішувати бетон і сидіти і чекати, поки він затвердіє. Тепер це можна зробити набагато легше.
Металевий наконечник геошурупа проникає навіть в кам'янистий ґрунт, а різьблення допомагає йому дістатися безпосередньо до місця.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Огорожа
Тераси
Парасольки / Опори для натягування білизняного мотузка
Обладнання ігрового майданчику
Навіси і теплиця
Пергола
Фундаменти компанії Bayos

Задайте питання
Введіть символи з картинки*
* — Обов'язкові поля