Монтаж гвинтових палів

Фундамент – основа будинку, тому при будівництві йому приділяється особлива увага. Гвинтові палі давно зарекомендували себе надійністю та простотою у закладенні фундаменту. Перед тим, як встановити гвинтові палі своїми руками, досить ознайомитися з нескладними особливостями і перевагами пальового фундаменту.

Переваги встановлення гвинтових палів

На початку будівництва нерідко з'являється така проблема, як низька несуча здатність ґрунту. Якщо місцевість, на якій передбачається будівництво, торф'яна або болотиста, технологія встановлення гвинтових палів – саме те, що потрібно для створення надійного фундаменту. Водонасичені та глинисті ґрунти також не страшні такому фундаменту. Єдиний виняток – скельна або галькова місцевість – в них фізично неможливо монтувати палі.

Незалежно від типу ґрунту та погоди монтаж гвинтових палів здійснюється протягом досить короткого періоду – близько 2 днів. До будівництва можна приступати безпосередньо після монтажу. Вартість такого фундаменту набагато нижча, в порівнянні з стрічковими або плитними аналогами.

Монтаж гвинтових палів: особливості

Ще одна перевага – монтаж гвинтових палів своїми руками. Ніяка спеціалізована техніка, зміни та вирівнювання рельєфу не потрібні, що також суттєво заощаджує бюджет і час. До початку будівництва потрібно розрахувати необхідну кількість палів. Несуча спроможність фундаменту повинна мати 30-відсотковий запас міцності від ваги самої будови, плюс - додаткові навантаження. Що стосується довжини - її також краще взяти з запасом. Слід знати, що паля повинна бути занурена на глибину, яку може промерзнути грунт, тобто, приблизно на півтора метра.

Перед тим, як закрутити гвинтові палі, необхідно перевірити необхідний набір інструментів. Для цього знадобиться лопата, магнітний рівень, гідрорівень, рулетка, арматура, лом та дві труби, кувалда, садовий бур, болгарка і відрізні круги.

Дуже важливо зробити правильну розмітку, найбільш точно її можна створити за допомогою арматури і шпагату. Загвинчування гвинтових палів варто починати з кутових елементів, відповідно й розмітку слід починати саме з них. Потім за допомогою буру створюються лунки. Важливо, щоб лунка мала менший діаметр, ніж самі палі. Потім за допомогою лому, труб і магнітного рівня палі загвинчуються і вирівнюються.

Купити гвинтові палі в Києві та Україні можна на сайті магазину Bayo-S. Ми пропонуємо цікаві рішення для будівництва як житлових, так і великомасштабних споруд за найкращими цінами.
Задайте питання
Введіть символи з картинки*
* — Обов'язкові поля