Про Bayo.s


Європейська компанія BAYO.S, яка розташована в Празі, є лідером в розробці і виробництві подовжувальних ґрунтових анкерів для створення фундаменту.
Високоякісні європейські сировина і матеріали для виробництва та обмін більш ніж десятирічним досвідом в будівельній промисловості Північної Америки дають впевненість, що об'єкти, для яких постачає або встановлює свої вироби компанія BAYO.S, будуть побудовані на міцному фундаменті.Без перебільшування!

Наша технологія ґрунтових анкерів пропонує багато переваг: Встановлення відбувається значно скоріше, навіть у випадку складних умов ґрунту та ландшафту; відсутність шкідливого впливу на довкілля; всі вироби є виробами багаторазового використання.
Ми орієнтовані на надання нашим замовникам повного рішення.Ми розробили повний спектр ґрунтових анкерів, встановчого механічного устаткування і ручного монтажного інструменту. Отримуючи розробку повного спектра ґрунтових анкерів, встановчого механічного устаткування, обладнання для випробування під навантаженням, замовники компанії BAYO.S отримують готові фундаменти під ключ.

Сировина і матеріали

  • Вироблений з сталевої (марка S235) труби
  • Гвинтове різьблення вироблено з сталевої (марка DC01) стрічки
  • Сталь гарячого цинкування згідно зі стандартом DIN EN ISO 1461

Галерея

Задайте питання
Введіть символи з картинки*
* — Обов'язкові поля