Для професійного використання Для професійного використання

Професійна сфера використання продуктів Bayo.s


Геошурупи BAYO.S надійно утримують будь-яку споруду в рамках зібраної разом модульної конструкції, яка є надзвичайно гнучкою в адаптації до різного ландшафту, нижнього шару ґрунту і іншим вимогам.

Відповідно до вимог кожного замовника ми проектуємо і виробляємо зовнішній вигляд, який буде відповідати найвищим технологічним стандартам і нормам або навіть перевершувати їх.

Чому вироби компанії Bayo.s?

Розроблене нами штикове з'єднання є величезною інновацією в конструкціях ґрунтових анкерів. Анкери, оснащені штиковим з'єднанням, можна подовжити, підвищуючи їхні несучі здатності. За допомогою цієї конструкції ми також можемо підвищити бічні несучі здатності анкерів, які вже були встановлені. Це рішення є максимальну ефективним, тому що встановлення відбувається миттєво, без завдання шкоди навколишньому середовищу, в будь-якому місці або ґрунті.


Галерея проектів

Дорожні знаки і банери

Використання анкерів Bayo.S при встановленні знаків, щогл і флагштоків виключає необхідність з'являтися на місці встановлення вдруге або більше разів, що призводить до величезної економії коштів.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Приміщення ангарного типу

Зберігайте час і кошти, завойовуйте клієнтів і збільшуйте перелік умов, в яких ви можете здійснювати монтаж. Завдяки швидкому й легкому встановленню, геошурупи Bayo.S створюють величезний потенціал економії. У той же час вони створюють зовсім нові й інноваційні можливості розміщення: фундаменти можна побудувати на асфальті, на бруківці, в зонах озеленення не перешкоджаючи місцевості.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Дерев'яний будинок / модульні офіси

Будь то садова чи промислова огорожа, або огорожа з високою вірогідністю безпеки, анкери Bayo.S будуть служити їм міцними опорами, які ідеально підходять для нерівної місцевості та віддалених місць.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Навіс для стоянки автомобіля

Швидке, надійне і екологічне рішення для устрою фундаменту будь-якого типу відкритої стоянки з навісом для автомобіля. Процес є повністю зворотнім, що ідеально підходить як для тимчасових, так і для постійних вуличних споруд.Додатковий низький вплив на навколишнє середовище робить геошурупи Bayo.S ідеальною монтажною основою для довкілля.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Міст / Пішохідний міст

Не треба більше стомливо копати ями, видаляти купи ґрунту, замішувати бетон і сидіти і чекати, поки він затвердіє. Тепер це можна зробити набагато легше. Металевий наконечник геошурупа проникає навіть в кам'янистий ґрунт, а різьблення допомагає йому дістатися безпосередньо до місця.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Паркова / міська забудова

Міцна, екологічна фундаментна основа, що швидко встановлюється, підходить для всіх типів споруд паркової та міської забудови.Використання ґрунтових анкерів Bayo.S для об'єктів забудови центру міста не перешкоджатиме пішоходам і руху автомобілів завдяки відсутності розкопок і бетонування, що призведе до величезної економії часу і коштів.Додатковий низький вплив на навколишнє середовище сприяє зусиллям кожної міської ради, які спрямовані на екологічно безпечний і розрахований на довгострокову перспективу соціально-економічний розвиток.

Зв'яжіться з дистриб'ютором

Дорожні знаки і банери
Приміщення ангарного типу
Дерев'яний будинок / модульні офіси
Навіс для стоянки автомобіля
Міст / Пішохідний міст
Паркова / міська забудова
Фундаменти компанії Bayo.s

Задайте питання
Введіть символи з картинки*
* — Обов'язкові поля