Про Bayo.s


Bayo.S – європейська компанія, яка розташована в Празі. Разом з дочірніми компаніями і компаніями-партнерами вона діє в Європі, Північній та Південній Америці і в Азії.
Компанію було засновано у 2013 р. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід в області будування фундаменту за технологією застосування ґрунтових анкерів.
Наша компанія орієнтована на надання рішень з будування фундаментів для всіх умов ґрунту: від стандартного ґрунту, на якому легко проводити встановлення, до ґрунту низької щільності мулистої місцевості, де потрібен анкер особливого лопатевого типу, і до важкого ґрунту скелястої місцевості, де потрібна технологія попереднього свердління.Поряд з геошурупами ми пропонуємо стовпчасті фундаменти, якщо наш замовник вважає цю технологію кращою і характеристики ґрунту дозволяють її використати.

Наша технологія ґрунтових анкерів пропонує багато переваг: Встановлення значно скоріше, навіть у випадку складних умов ґрунту та ландшафту; відсутність шкідливого впливу на довкілля; всі продукція багаторазового використання.
Ми маємо рекомендації замовників з багатьох країн, включаючи Сполучені Штати, Канаду, Туреччину, Румунію, Францію, Німеччину та ін.

Сировина і матеріали

  • Вироблений з сталевої (марка S235) труби
  • Гвинтове різьблення вироблено з сталевої (марка DC01) стрічки
  • Сталь гарячого цинкування згідно зі стандартом DIN EN ISO 1461

Галерея

Задайте питання
Введіть символи з картинки*
* — Обов'язкові поля