Солнечные батареи на винтовых сваях

Сонячні батареї на гвинтових палях

Встановлення комплексу сонячних батарей – це не лише спосіб економити на рахунках за електроенергію, а й інвестиції. Продаючи енергію за «зеленим тарифом» державі, ви зможете досить швидко окупити станцію та отримати прибуток.


Але для початку слід вибрати оптимальний спосіб монтажу конструкцій сонячної електростанції. Інакше перші ж погодні неприємності принесуть проблеми та додаткові витрати на обслуговування батарей.
Один із оптимальних способів встановлення – монтаж на гвинтові палі.

Чому варто вибрати гвинтові палі під сонячні панелі?

Вам може здатися, що елементи сонячних панелей важать не так багато. Але врахуйте також вагу металевого каркасу та додаткового обладнання. Плюс панель у комплексі буде далеко не одна, їх потрібні десятки для оптимального вироблення електроенергії.
Це формує велику вагу конструкції, яку потрібно правильно закріпити на ділянці. І помилки в цій справі такі ж небезпечні, як помилки при будівництві фундаменту для майбутнього будинку.
Основні переваги гвинтових паль такі:

1. Максимально спрощений монтаж. Монтаж палі складається з єдиного етапу – спеціальна техніка встановлює металеву палю на потрібну проектну глибину.
2. Тривалий термін служби. Термін експлуатації основи для сонячної електростанції з гвинтових паль не обмежується. Проектний термін служби перевищує 100 років.
3. Універсальність використання. Ви можете встановити гвинтові палі буквально в будь-який ґрунт. Навіть при виходах скельних порід можливе виконання буріння, а потім установки гвинтової палі.
4. Економія для замовника. Якщо порівняти вартість пальової основи під сонячні панелі з іншими типами фундаментів, ви виявите, що палі обходяться дешевше.

Ще одна перевага полягає в тому, що вам не доведеться чекати певної погоди або пори року для встановлення паль. Основу можна змонтувати навіть узимку, коли верхні шари ґрунту промерзлі. Завдяки цьому, можна навесні підготувати основу та каркас для монтажу панелей і почати економити або заробляти вже з першими променями сонця.

Захист від руйнування – палі краще за інші типи фундаментів

Сонячну електростанцію часто встановлюють у регіонах, де немає можливості підключення інших джерел електроенергії. У такому разі руйнування або пошкодження станції спричинить великі проблеми для власника будинку. Навіть якщо ви використовуєте електростанцію виключно для отримання доходу за «зеленим тарифом», ви навряд чи зрадієте знайденим ушкодженням.


Зазвичай сонячні панелі можуть бути пошкоджені через несприятливі погодні умови, сейсмологічну активність, сильні пориви вітру, а також неточні розрахунки інженерів у процесі спорудження фундаменту.


Гвинтові палі захищають вас від таких помилок. Вони швидко і надійно занурюються на проектну глибину за допомогою спеціальної техніки, потім міцність їхньої установки тестується перед здаванням об’єкта

Вартість надійної основи для сонячних панелей

Якщо ви вирішили встановлювати гвинтові палі, слід уточнити вартість робіт та матеріалів. Ціна може відрізнятися з урахуванням кількох факторів:
• геологічні особливості місцевості;
• вага конструкції, під яку готується основа;
• вибрані матеріали для виготовлення паль;
• віддаленість ділянки від межі;
• терміновість, а також інші складнощі у реалізації проекту.
Звертайтеся до фахівців, щоб уникнути неприємностей у майбутньому. Для реалізації якісної основи під сонячні панелі потрібне професійне обладнання, можливість проведення випробувань, а також геологічних вишукувань.
Наша компанія пропонує реалізацію комплексу гвинтових паль під ключ для вашого об’єкту.